ČESTITKA TRENERU Partizan rutinski do 12. pobjede u nizu

Fudbaleri Partizana ostvarili su 12. pobjedu u nizu i na svom terenu su rutinski savladali Radnik iz Surdulice sa 3:0.

Beograđani su bili puno bolji rival, dok su se gosti opredijelili za čuvanje svog gola i u tome su uprkos velikim šansama uspjeli da izdrže sve do 44.minuta.

U finišu prvog dijela nakon kornera najbolje se snašao Vujačić koji je donio prednost crno-bijelima.

U nastavku iz slične situacije Partizan je poveo 2:0. Nakon kornera je najviši bio Šćekić koji je povećao prednost domaćih. Sve dileme oko pobjednika ako ih je uopšte i bilo riješio je Asano koji je u 64.minuti iskoristio dodavanje Lazara Markovića za novi gol.

Fudbaleri Partizana tako su čestitali treneru Aleksandru Stanojeviću jubilarni 100 .meč na klupi.