Partizan se mučio, pa rutinirao "studente"

Partizan je trijumfom nad Studentskim centra 91:82 došao do treće pobjede u ABA ligi i dalje ima maksimalan učinak.

Trener Partizana Željko Obradović je počeo meč mladom petorkom: Madar, Glas, Trifunović, Vukčević, Koprivica, a gosti su to iskoristili da povedu 6:2.

Domaći tim je napravio seriju 7:0 i brzo preokrenuo rezultat a trener vratio iskusnije igrače. U finišu prvog dijela Partizan je iz dobre odbrane došao do laganih poena za 23:17.

Gosti su trojkama Džeksona i Magija došli do izjednačenja 25:25. Nakon toga timovi su se smenjivali u vođstvo.

Partizan je preko Egzuma napravio mini seriju 5:0, te došao do 53:48.  Studentski centar je igrao rasterećeno što se posebno osjetilo u šutu za tri pa su još jednom došli do prednosti 58:54 i trener Željko Obradović je morao da reaguje.

Na startu posljednje četvrtine Partizan je napravio seriju 6:0, a gosti tri i po minuta nije dali poen . Uz to su brzo izašli iz bonusa pa su slali domaće košarkaše na liniju za bacanja što su oni iskoristili da steknu dvocifrenu prednost.

U pobjedničkom timu Matijas Lesor je imao 19 poena , dok je u poraženom Džekson imao takođe 19.

Partizan je igrao bez Džejmsa Nanelija, a naredne sedmice mu slijedi duplo kolo u Evroligi.