Partizan u nastavku SLOMIO otpor Mačve

Partizan je savladao Mačvu sa 2:0 u prvenstvu Srbije i tako se vratio na pobjednički kolosijek.

Crno-bijeli su prekinuli loš rezultatski niz i slavili su poslije dva remija i jednog poraza. Domaći su preko Filipa Holendera mogli da povedu u drugom minutu ali je njegov udarac zaustavila stativa.

U završnici prvog dijela su gosti tražili jedanaesterac, nakon što je Miloš Zukanović pao u protivničkom šesnaestercu.

Izabranici Aleksandra Stanojevića su do pobjede nad posljednjeplasiranom ekipom stigli u drugom poluvremenu.

Prvo je Bibras Natho pogodio iz penala u 47. minutu koji je skrivio Obrovac koji je igrao rukom. Zatim su Zukanović i Knežević propustili velike šanse za Mačvu da donesu izjednačenje.

Na drugoj strani promašaje je kaznio Lazar Marković u 71. minutu. Gosti su nakon toga zatresli mrežu Beograđana ali je Zukanović bio u nedozvoljenoj poziciji.