Pobjede Zvijezde 09 i Rudar Prijedora

Golom Damjana Krajišnika sa bijele tačke u 40. minutu Zvijezda 09 je s minimalnih 1:0 savladala Tekstilac Kort u 5. kolu Lige za šampiona RS i zadržala 7 bodova prednosti u odnosu na Rudar Prijedor.

Prijedorčani su bili ubjedljivi u gostima protiv Podrinja ostvarivši pobjedu od 4:0, a golove su postigli Ćatić u 6, Jakupović u 22, Jaćimović u 54. i Šakić u 81. minutu

Rezultati 5. kola Lige za šampiona RS: Zvijezda 09 Tekstilac 1:0, Slavija – Drina 1:0. Podrinje – Rudar Prijedor 0:4.

Plasman: Zvijezda 09 66, Rudar Prijedor 59, Drina 43, Slavija 41, Tekstilac 38, Podrinje 29 bodova,

Rezultati 5. kola Lige za opstanak: Kozara – Sutjeska 1:0, Sloboda – Napredak 2:2, Sloga – Željeznčar Sport tim 2:1.

Plasman: Sutjeska 32, Sloboda 31, Željezničar 29, Kozara 27, Napredak 24, Sloga 23 boda.