POMRAČENJE Mitrović izgubio živce, nasrnuo na sudiju (VIDEO)

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović je postigao gol na Old Trafordu, a ubrzo nakon toga dobio je crveni karton.

Aleksandar Mitrović prijeti sudiji

On je doveo Fulam u vođstvo protiv Mančester junajteda u četvrtfinalu FA kupa, ali je brzo nakon gola napravio i opšti haos na terenu i zaradio isključenje.

Poslije prekida golgeterskog posta od devet utakmica, Mitrović je izgubio živce i to u momentu kada je sudija svirao penal za Mančester junajted u 73. minutu, kada je Vilijan na gol liniji rukom odbranio gol.

Mitrović je nakon toga ušao u raspravu sa arbitrom, koji mu je pokazao crveni, ali je nakon toga srpski reprezentativac počeo da mu prijeti, uneo mu se u lice, a čak ga je i laktom zakačio i došlo je do fizičkog kontakta.

Nema sumnje da Mitrovića čeka ozbiljna kazna zbog ovoga.

Junajted je u tom momentu dobio dva igrača više, jer su istovremeno isključeni i Vilijan i Mitrović. To su brzo i iskoristili, pošto je Bruno Fernandaš realizovao penal, a ubrzo nakon toga je i Sabicer samo dva minuta kasnije postigao gol za 2:1.