PORAZ BORCA Revanš Sesveta u Boriku

Rukometaši Borca m:tel poraženi su u posljednjoj pripremnoj utakmici pred start sezone od hrvatskog prvoligaša ekipe Sesveta sa 27:28. Tako se tim Davora Dominikovića revanširao za poraz u prvom duelu u petak.

Trener Mirko Mikić je u drugom meču pružio šansu igračima sa manjom minutažom pa je hrvatski tim na poluvremenenu imao četiri gola viška (18:14), a Banjalučani su bili loši posebno u odbrani.

U drugom dijelu puno bolja igra ali je na kraju ekipa Sesveta ipak slavila. Najefikasniji u redovima domaćina bio je Milan Dakić sa sedam golova, dok je dva manje postigao Giljerme de Souza.Na drugoj strani istakao se Marko Jurakić sa pet pogodaka.

Borac će već narednog vikenda imati prvi zvanični meč i to u Kup EHF. Banjalučani idu u goste ekipi Olimpijakosa.