PORAZ KADETA SRPSKE Dubičani slavili

Kadetska rukometna reprezentacija Republike Srpske (igrači rođeni 2004. godine) poražena je od vršnjaka Kozare MP sa 31:29 (15:14) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Kozarskoj Dubici.

U prvom poluvremenu reprezentacija Srpske vodila je sa 12:9, ali su domaći na odmor otišli sa vođstvom od 15:14.

U nastavku susreta Kozara MP je u 44. minutu vodila sa 25:20. Tada je selektor Dejan Vasilić uzeo tajm-aut što je vrlo brzo dalo rezultat, jer je u 55. minutu bilo 28:28.

Na kraju su, ipak Dubičani slavili sa 31:29 u čijim redovima su Stijović, Stojčič i Arsenić postigli po pet golova. Isti učinak u selekciji Republike Srpske imali su Jelisić i Ćulum.

Kadeti Srpske u subotu, 14. decembra u Bijeljini će igrati prijateljski meč protiv Srbije.