PORAZ KRUPE NA PRIPREMAMA Čukarički u nastavku stigao do preokreta

Fudbaleri Krupe su doživjeli poraz od 1:2 u prijateljskoj utakmici protiv Čukaričkog koja je odigrana na Zlatiboru.

Tim iz kanjona Vrbasa je poveo pogotkom Glišića u 44. minutu i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku prvo je Docić u 75. minutu sa bijele tačke donio izjednačenje Beograđanima, a konačan rezultat postavio je Pantić deset minuta kasnije.

Krupa je počela meč u sastavu: Kolak, S. Nikolić, Makitan, Maksimović, Filipović, Palić, Dujaković, Modić, Mandić, Glišić, Aćimović: Još su igrali: Raković, Karišik, Puzigaća, Redžić, Krmar, L. Nikolić, Blažević, Andrejić, Golubović.

Ekspedicija Krupe se sutra vraća kući, a prije početka nove sezone odigraće generalku protiv Jedinstva u Bihaću.