PORAZ KRUPE U SARAJEVU Željezničar sve riješio za 12 minuta

Fudbaleri Krupe poraženi su od Željezničara u posljednjoj utakmici 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a tim iz Sarajeva pitanje pobjednika riješio je za 12 minuta.

Sadiković je pogodio u 30. minutu, dvije minute kasnije Veselinović je postigao drugi gol, a treći je djelo Krpića u 42. minutu. Nakon ovog poraza Krupa je ostala prikovana za začelje tabele.

Fudbaleri Radnika i Zvijezde 09 odigrali su nerješeno 1:1 , a ovo je za tim iz Etno sela Stanišić izuzetno važan bod u borbi za opstanak u ligi.

Gosti su poveli u 42. minutu preko Ćuluma, a samo što je počelo drugo poluvrijeme, u 47. minutu, Bradonjić je pogodio za 1:1 što je bio konačan rezultat meča.

Željezničar – Krupa 3:0

Plasman: Sarajevo 57, Zrinjski 53, Široki brijeg 43, Željezničar 39, Sloboda 37, Radnik 36, Čelik 36, Mladost DK 33, Tuzla Siti 30, Zvijezda 28, GOŠK 23, Krupa 21.