i putem aplikacije za
Besplatno na

PORAZ KRUPE U SARAJEVU Željezničar sve riješio za 12 minuta

Autor:

Fudbaleri Krupe poraženi su od Željezničara u posljednjoj utakmici 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a tim iz Sarajeva pitanje pobjednika riješio je za 12 minuta.

Sadiković je pogodio u 30. minutu, dvije minute kasnije Veselinović je postigao drugi gol, a treći je djelo Krpića u 42. minutu. Nakon ovog poraza Krupa je ostala prikovana za začelje tabele.

Fudbaleri Radnika i Zvijezde 09 odigrali su nerješeno 1:1 , a ovo je za tim iz Etno sela Stanišić izuzetno važan bod u borbi za opstanak u ligi.

Gosti su poveli u 42. minutu preko Ćuluma, a samo što je počelo drugo poluvrijeme, u 47. minutu, Bradonjić je pogodio za 1:1 što je bio konačan rezultat meča.

Željezničar – Krupa 3:0

Plasman: Sarajevo 57, Zrinjski 53, Široki brijeg 43, Željezničar 39, Sloboda 37, Radnik 36, Čelik 36, Mladost DK 33, Tuzla Siti 30, Zvijezda 28, GOŠK 23, Krupa 21.

Možete da nas pratite i putem aplikacije za Android ili iPhone/iPad.