PORAZ MLADE REPREZENTACIJE Rusija opet savladala Srbiju

Mlada reprezentacija Srbije poražena je od Rusije 0:2 u Nišu i tako je smanjila svoje šanse u borbi za plasman na Evropsko prvenstvo.

FOTO FSS /ZORAN MILUTINOVIC

„Orlići“ su praktično iz prvog naleta gostiju primili gol i to iz sumnjive pozicije. Sulejmanov je uposlio Čalova koji je iz dobre pozicije poslao loptu u mrežu, a čini se da je napadač u tom momentu bio u ofsajdu.

U 24. minuti prva šansa za Srbiju. Dejan Joveljić je šutirao i pogodio stativu. Napadi domaćeg tima su se redali ali se Rusija sjajno branila i čekala novu šansu. Dočekali su je u 44.minuti kada se lopta odbila od Markovića do Sulejmanova .

Srbija je u 52.minuti tražila penal ali su sudija Martinez samo pokazali da se meč nastavi. Imala je domaća selekcija još šansu preko Vidosavljevića koji je poslao loptu preko gola. Domaći su u finišu oštećeni jer sudija još jednom nije svirao penal.