PORAZ ORLIĆA Brazilci ubjedljivi u Beogradu

Olimpijska reprezentacija Brazila porazila je na stadionu "Rajko Mitić" mladu reprezentaciju Srbije rezultatom 3:0.

Jedni od favorita za zlatnu medalju na turniru u Tokiju su bez većih problema porazili “orliće”.

Giljerme Arana iz Atletiko Mineira je donio vođstvo gostujućoj reprezentaciji u prvom poluvremenu, da bi u drugom dvaput strijelac bio napadač Flamenga Pedro.

Vanserijskim pogotkom Arane je tim Giljermea Branka došao do vođstva, čovek koji je sakupio protekle sezone u brazilskoj Seriji A 37 nastupa je na drugoj stativi čekao centaršut, pošto mu je lopta pravo pala na nogu gađao je iz voleja i postigao efektan gol.

Pedro je potom preševao golmana reprezentacije Srbije u akciji u kojoj je ponovo učestvovao prvotimac Zenita Malkom, ali je Gordić bio nemoćan te su na 15 minuta do kraja Brazilci duplirali prednost, a potom i preko istog igrača stigli do pobjede.

Sudeći prema imenima, ne čudi što je Brazil favorit na Olimpijskim igrama.U timu protiv Srbije su tu bili Gabrijel Martineli iz Arsenala, Bruno Gimaraisa iz Liona, Renijer igrač Dortmunda, Realov Rodrigo, Malkom koji je već velika Zvezda i mnogi drugi.