PORAZ PARTIZANA U KAZANJU Uniks prejak, crno-bijeli bez odbrane i ideje u napadu

Košarkaši Partizana doživjeli su težak poraz na gostovanju kod Uniks Kazanja rezultatom 93:70 u utakmici 3. kola "A" grupe Evrokupa.

Loše su crno bijeli otvorili utakmicu što je domaći tim znao da iskoristi i nakon deset minuta igre dođe do prenosti od devet poena, 22:13. Uspjeli su se košarkaši Partizana koliko tooliko stabilizovati u drugoj četvrtini i prići na samo pet poena manjka na poluvremenu (37:32) a onda je ponovo uslijedio katastrofalan period igre. Uniks je u nastavku stigao do 22 poena viška, Partizan se u poslednjoj dionici uspio vratiti na deset poena manjka, međutim, serijom grešaka izabranici trenera Vlade Šćepanovića su izgubili mogućnost da uđu u neizvesnu završnicu.

Patizan je i u ovom meču imao velikih problema sa greškama i šutem sa vanjskih pozicijama.

Nikola Janković bio je najefikasniji u Partizanu sa 12 poena po deset su dodali Kodi Mekintajer i Stefan Janković.