PORAZ ZVEZDE Asvel slavio u Beogradu proslije produžetka

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Asvela rezultatom 74:72 u utakmici osmog kola Evolige i to nakon produžetka.

Ekipa su veoma sporo ušle u utakmicu i poslije dva minuta rezultat na semaforu bio je 0:0, a nakon deset minuta Crveno bijeli su imli prednost od dva poena 16:14.

Povećavala je zvijezda polagano prednost i na poluvrijeme je otišla sa plus četiri, a imali su crveno-bijeli i plus deset nakon što su dobili treću dionicu sa 18:15.

Međutim, u posljednjoj dinici gosti smanjuju zaostatak i dolaze do izjednačenja tako da se ušlo u produžetak u kojem su gosti, u igri koša za koš,  bili bolji i  slavili pobjedu.

Najefikasniji u poraženom timu bio je Bili Beron sa 16 poena, Lorenzo Braun je imao 15, pet skokova, četiri asistencije, ali i sedam izgubljenih lopti. ASVEL je predvodio Livio Žan-Šarl sa 20 poena i Toni Džekiri sa 18 i 19 skokova.

Nakon ovog poraza Zvezda se nalazi na četrnaestoj poziciji sa dvije pobjede i šest poraza.