ZASLUŽENO SLAVLJE Asano riješio derbi u Humskoj

Takuma Asano je riješio derbi u Humskoj! Partizan je ostvario 13. uzastopnu pobjedu u prvenstvu Srbije nakon što je na svom stadionu savladao Vojvodinu 2:0 i prekinuo niz poraza od novosadskog kluba.

Beograđani su u derbiju bili puno bolji, diktirali su ritam i na kraju zasluženo slavili jer su gosti imali samo jednu pravu šansu za 90 minuta igre.

Partizan je poveo u 26.minuti kada je Asano odlično šutirao i pogodio mrežu. Nakon toga je Japanac propustio i veliku šansu da se opet upiše u strijelce.

Taj promašaj ga nije omeo pa je u 64.minuti odlično iskoristio dodavanje Natha mada je drugi gol postignut iz sumnjive pozicije.

Vojvodina je zaprijetila tek u finišu kada je udarac Bojića završio pored gola da bi zatim iz slobodnog udarca Drinčić poslao loptu preko gola. Isti igrač je u sudijskoj nadoknadi još jednom zaprijetio bez uspjeha.