PRIJATELJSKI MEČ Partizan slavio u Ugljeviku

Ekipa Zvijezde 09 ugostila je beogradski Partizan pred oko 2.000 gledalaca na stadionu u Ugljeviku, a gosti su stigli do očekivane pobjede, bilo je 0:2.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a crno-bijeli su stvorili nekoliko veoma dobrih šansi, međutim na golu bijeljinskog tima odličan je bio Darko Dejanović.

Sa druge strane dva udarca ka golu gostiju uputio je Marko Brkić, ali bez uspjeha.

Već poslije šest minuta igre u nastavku mladi reprezentativac Srbije Aleksanbdar Lutovac je izveo sjajan solo prodor po desnoj strani, ušao u šesnaesterac i pogodio dalji ugao.

Poslije gola igrači Partizana su krenuli još ofanzivnije i šest minuta kasnije stigli i do drugog pogotka, a strijelac je bio Filip Stojanović.

U drugom poluvremenu jedinu šansu za domaće imao je Fedor Predragović čiji je pokušaj zaustavio golman Nemanja Stevanović.