PROBLEMI I GLAVOBOLJE ZA GVARDIOLU Mančester je crven! Junajted ŠOKIRAO gradskog rivala!

U velim problemima se nalazi Hosep Gvardiola i njegov Mančester Siti. “Građani” su u 16. kolu Premijer lige na „Etihadu” izgubili od posrnulog gradskog rivala Junajteda rezultatom 1:2.

U 23. minutu Bernardo Silva je srušio Markusa Rašforda u šesnaestercu, a Entoni Tejlor je posle kratke intervencije VAR-a pokazao na bijelu tačku.

Iako je fauliran, Rašford je preuzeo odgovornost i doveo ekipu u prednost koja je udvostručena u 29. minutu.

Marsijal je odigrao dupli pas sa Džejmsom, našao se u šesnaestercu rivala, tamo uspio da obezbijedi dovoljno prostora za udarac koji Ederson nije mogao da brani.

Dominantniji su bili fudbaleri u plavim dresovima u oba poluvremena, ali gol su postigli tek u 85. minutu. To je učinio defanzivac, Nikolas Otamendi nakon kornera koji je izveo Rijad Marez za konačnih 1:2.

Vest Hem – Arsenal 21

Plasman: Liverpul 46, Lester 35, Mančester Siti 32, Čelsi 29, Mančester Junajted 24, Totenhem, Vulverhempton po 23 boda…