Prosinečki: Bolje smo igrali i izgledali sigurnije na terenu nego protiv Bugarske

Selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, Robert Prosinečki, zadovoljan je igrom i borbenošću svojih izabranika u prijateljskoj utakmici sa Senegalom u Le Havreu, koja je završena bez golova.

Napravili smo šest izmjena kako bi što više igrača dobilo minutažu. Imali smo i bolje prilike od Senegala i mogli smo i pobijediti. Polako se uhodavamo, uigravamo se. Igrači usvajaju ono što želim. Imamo igrače koji znaju da igraju i moramo biti zadovoljni načinom na koji smo odigrali sinoć. Bolje smo igrali i izgledali sigurnije na terenu nego protiv Bugarske – rekao je Prosinečki nakon utakmice, piše Fena.

Podsjećamo, u francuskom Le Havreu sinoć je odigrana prijateljska utakmica u fudbalu između Senegala i BiH, a nakon 90 minuta mreže su mirovale, te je meč završen rezultatom 0:0.