PRVA LIGA RS Krupa sve riješila za 45 minuta

Fudbaleri Krupe nastavili su sa dobrim partijama u Prvoj ligi Republike Srpske. Savladali su Kozaru 3:0, a pobjednik je riješen već u prvih 45 minuta.

Krupa je već na startu meča protiv Kozare došla do velike prednosti. Naime, u šestoj minuti Bilal je centrirao, a na pravom mjestu bio je Golubović koji je zatresao mrežu.

Nekoliko minuta kasnije penal za domaće. U šesnaestercu je oboren Jovo Lukić,a Nikola Dujaković je bio siguran sa 11 metara. Napadač Krupe Kojić pogodio je i u 33.minuti na asistenciju Nikolića.

U nastavku je domaćin zadovoljan vođstvom smanjio ritam i sačuvao trijumf. Mikatek je pokušao neuspješno iz slobodnog udarca u 62. minuti. Kozara, je zatim uzvratila, ali odbrana Krupe izbija loptu iz svog šesnaesterca. U 71. oboren je na ivici šesnaesterca Glišić, koji zatim izvodi slobodn udarac, a lopta prolazi tik iznad prečke Kolakovog gola.

Rezultati 7. kola:

Krupa Kozara (3:0)

Tekstilac – Podrinje 3:1 (0:0)

Željezničar – A. Modriča 1:0 (1:0)

Jedinstvo – Slavija 4:2 (1:0)

Slobodna ekipa: Rudar Prijedor.

Plasman: Krupa 19, Rudar 13, Kozara 8, Tekstilac 8, Modriča 7, Željezničar 7, Slavija 6, Jedinstvo 6, Podrinje 4.