PRVI PORAZ DENVERA Jokić stigao do drugog "tripl dabla", Dalas uspješniji, Bobi bez minutaže

Nikola Jokić je ostvario već drugi “tripl dabl” u novoj sezoni NBA lige, ali to nije bilo dovoljno da njegov Denver izbjegne prvi poraz, koji im je nanio Dalas.

Bilo je dosta rezultatskih preokreta u meču, a gosti, za koje ni ovog puta nije zaigrao Boban Marjanović (meč presjedio na klupi) su na kraju slavili sa 109:106.

U pobjedničkom timu devet igrača je stiglo do dvocifrenog broja poena: Maksi Kleber i Tim Hardavej su imali po 14, Luka Dončić, Dorian Fini Smit i Dilon Vrajt po 12, Džejlen Branson 11, a Kristaps Porzingis (14 skokova), Set Kari i Džastin Džekson po 10.

Srbin u dresu Nagetsa je imao po 1o poena, skokova i asistencija, Pol Milsep je postigao 23, Vil Barton 19 (11 skokova), a Geri Heris i Džamal Marej po 16 poena.