PRVI TRIJUMF KRUPE Nikolić donio bodove

Fudbaleri Krupe ostvarili su prvu ovosezonsku pobjedu, tim iz Kanjona Vrbasa savladao je Olimpik iz Sarajeva sa 1:0.

Krupa je do prvog ovosezonskog pogotka stigla pogotkom u 57. minutu. Iskusni Bojan Puzigaća koji je u ugru ušao u 46. minutu centrirao je sa lijeve strane, dobro je reagovao Stefan Nikolić i poslao loptu u mrežu, a kasnije se ispostavilo da je ovo bio konačan rezultat.

Na ovaj način Krupljani su ostvarili prvu pobjedu, ali postigli i prvi pogodak. Za tim Zorana Marića ovo je izuzetno važna pobjeda pošto je uz njegov tim, Olimpik bio jedina ekipa bez bodova.

U drugom meču koji je igran u istom terminu Sloboda je pobijedila Mladost iz Doboja kod Kaknja sa 3:0.

Krupa je tako trenutno deveta na tabeli, preskočila je Radnik i Mladost iz Doboja kod Kaknja koji imaju po jedan bod i Olimpik koji je bez bodova, s tim da Radnik ima meč manje (trenutno igra protiv Zrinjskog)