RADNIK TONE SVE DUBLJE Široki Brijeg slavio u Bijeljini, Posušje bolje od Željezničara

Fudbaleri Radnika su na svom terenu doživjeli poraz od Širokog Brijega 1:2 u okviru 14. kola Premijer lige BiH.

RADNIK TONE SVE DUBLJE  Široki Brijeg slavio u Bijeljini, Posušje bolje od Željezničara

Bijeljinci su tako ostali prikovani za posljednju poziciju na tabeli i sve su dalje od sigurne zone opstanka.

Gosti su u prvom poluvremenu došli do prednosti golovima Ćavara u 12. i Brekala u 27. minutu, da bi rezervista Sarić smanjio na 1:2 u 57.

Iako su do kraja meča imali neke šanse igrači Radnika nisu uspjeli da osvoje bar bod.

U sudijskoj nadoknadi isključen im je i golman Aljkanović zbog igranja rukom van šesnaesterca.

Tuzla Siti – Borac (19.30 časova).

Plasman: Zrinjski 33, Tuzla Siti 27, Sloboda, Sarajevo po 21, Borac, Široki Brijeg po 19, Željezničar 18, Velež, Leotar po 16, Rudar Prijedor 13, Posušje 11, Radnik 7 bodova.