RADNIKU BOD U MOSTARU Bijeljinci još ne znaju za poraz u gostima

Fudbaleri Radnika odigrali su nerješeno protiv Zrinjskog u Mostaru u jednoj od derbi utakmici 3. kola, a ovaj meč završen je bez pobjednika 0:0.

Već u trećem minutu zaprijetio je Zrinjski, Kunić je šutirao glavom ali Kozić je na mjestu. Samo tri minuta kasnije pokušao je i Bilbija, bio je u odličnoj poziciji ali šutira pravo u golmana Radnika.

Još jednom je zaprijetio Bilbija u 20. minutu ali je njegov udarac zaustavila stativa. I do kraja prvog dijela domaći tim je imao inicijativu ali se Radnik organizovano branio i pokazao da ima ideju u ovom meču.

Polako se Radnik u nastavku oslobađao pritiska ali su uglavnom pokušaji gostiju završavali ispred šesnaesterca ili u bloku. U 87. pokušao je Motika nakon jednog dobro izvedenog kontranapada ali je njegov udarac zavšio iznad gola. Dva minuta kasnije pokušao je i Đurić, ali je golman Zrinjskog Horkaš uz dosta muke zaustavio njegov udarac.