RASPUCANI BEOGRAĐANI Zvezda za radost Stankovića

Crvena zvezda je ostvarila i treću pobjedu na pripremama u Turskoj! Beograđani su bez većih problema savladali Akademiju Pandeva 5:0.

Na start je trener Dejan Stanković pružio šansu igračima koji su imali manju minutažu u dosadašnjim provjerama. Zvezda je imala više loptu u posjedu, a na gol se čekalo do 41. minuta kada je pogodio Milan Pavkov.

U nastavku šansu su dobili igrači koji su prvotimci i Beograđani su „zagospodarili“ terenom. Zatim je prvo Veljko Nikolić nakon dobre akcije povećao na 2:0. Mirko Ivanić je zatim krunisao golom akciju Boegrađana.

Diego Falčineli je u finišu meča se odlično snašao u šesnaestercu i pogodio za 4:0. Veliku grešku Makedonaca Italijan je kaznio i u 88. minuti.