REMI NA "POLICAMA" Leotar stigao dva gola zaostatka i propustio šanse za preokret

Fudbaleri Leotara nisu uspjeli da upišu prvu domaću pobjedu pošto su u okviru 6. kola Premijer lige BiH remizirali sa Posušjem - 2:2.

Tino Blaž Lauš je doveo goste u vođstvo u 23. minutu poslije kontranapada, a prednost je udvostručio Luka Begić devet minuta kasnije.

Poslije nepuna dva minuta igre u nastavku Miloš Sekulović je pogodio nakon ubačene lopte iz kornera i smanjio zaostatak Trebinjaca.

Izjednačenje i bod domaćem timu donio je rezervista Asim Zec u 56. minutu susreta.

Imali su igrači Leotara nekoliko šansi za potpuni preokret, ali ih nisu iskoristili.

Plasman: Tuzla Siti, Sloboda po 13, Sarajevo 12, Zrinjski 11, Željezničar 8, Široki Brijeg, Velež po 7, Rudar Prijedor, Leotar po 5, Posušje 4, Radnik, Borac po 3 boda.