REMI U MADRIDU Herera donio izjednačenje u 90. minutu, DEBAKL REALA u Parizu

Crvena zvezda nije uspjela da iznenadi Bajern iz Minhena, poražena je sa 3:0, a drugi dan u Ligi šampiona donio je još nekoliko izuzetno zanimljivih mečeva.

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobijedili su Real iz Madrida u derbi utakmici 1. kola grupe A, a strijelac oba pogotka bio je Di Marioa u 14. i 33. minutu. U ovoj grupi Briž i Galatasaraj su danas u ranijem terminu odigrali neriješeno 0:0.

Fudbaleri Juventusa bili su odlični protiv Atletiko Madrida. “Staru damu” je u vođstvo doveo Kvardado u 48. minutu, a Matuidi je u 65. povisio na 2:0. Nisu se fudbaleri Atletika predavali. Prvo je Savić u 70. minutu golom iz slobodnog udarca smanjio rezultat, a u 90. minutu Herera donosi izjednačenje.

Izuzetno ubjedljivi bili su fudbaleri Dinama, koji su sa 4:0 kući ispratili Atalansu. Trostruki strijelac bio je Oršić dok je jedan pogodak, i to onaj prvi, djelo Leovca.