REMI ZVEZDE Gavrić opet strijelac

Crvena zvezda je odigrala neriješeno 1:1 protiv Celja na pripremama u Antaliji. Beograđane i dalje muči realizacija, a trener Dejan Stanković je više minutažu pružio igračima koji nisu igrali juče protiv Ludogoreca.

FOTO CRVENA ZVEZDA

U prvom dijelu crveno-bijelu su bili dominantni i imali su loptu u posjedu ali nisu uspjeli da dođu do gola. Prvu priliku imao je Simić u petom minutu, njegov udarac otišao je preko gola. U 12. minutu i Vulić je poslao preko gola

Najbolju priliku propustio je Mirko Ivanić u 23. minutu kada je iz slobodog udarca poslalo loptu  iznad prečke.

U 56.minuti Gavrić i Garsija su odigrali dobar napad ali nisu uspjeli da zatresu mrežu. Probao je Krstović u 61.minuti da bi udarac Gavrića odbranio golman Celja. Ipak, momak iz Bijeljine Željko Gavrić je napokon probio odbanu slovenačkog tima u 84. minuti . Prvo je odbranjen udarac Krstovića, a Gavrić je odbijenu loptu poslao u mrežu.

Odman zatim uzvratilo je Celje preko Ivana Božića, koji je pogodi na dodavanje Plantaka. Naredni meč Zvezda igra protiv Dunavske strede u srijedu.