Remi Zvijezde 09 i Radnika, PORAZ Krupe u Tuzli

Fudbaleri Zvijezde 09 i Radnika iz Bijeljine podijelili su bodove u 11. kolu Premijer lige BiH, odigravši  u Ugljeviku utakmicu bez postignutih golova (0:0).

Fudbaleri Krupe poraženi su na gostovanju kod Tuzle Siti rezultatom 2:1.

Tuzla Siti, koju sa klupe predvodi bivši trener Krupe Slobodan Starčević, u vođstvo je došla u 25. minutu golom Ubiparipa, a ovo je bio i rezultat prveog poluvremena.

Domaći tim udvostručio je prednost u 54. minutu preko Šarčevića da bi Golubović u 69. uplažio vođstvo Tuzle, ali i postavio konačan rezultat (2:1).

Fudbaleri Zrinjskog pobijedili su Mladost iz Doboja kod Kaknja sa 1:0, a jedini pogodak postigao je Nemanja Bilbija u 80. minutu.

Rezultati 11. kola: GOŠK Čelik 0:0, Tuzla Siti – Krupa 2:1, Zvijezda 09 – Radnik 0:0, Zrinjski – Mladost Doboj Kakanj 1:0, Sarajevo – Široki Brijeg  1:0,  Željezničar – Sloboda 0:0

Plasman: Sarajevo 24,  Zrinjski 22, Željezničar 22, Sloboda 18, Široki Brijeg 17, Radnik 14, Čellik 14, Krupa 11, Tuzla Siti 11, Mladost Doboj Kakanj 10, GOŠK 7, Zvijezda 09 5.