PORAZ SAKRAMENTA Bjelica odličan, Bogdan šuterski neraspoložen, Kingsi ISPUSTILI PREDNOST

Košarkaši Sakramenta su imali dobijenu utakmicu protiv Oklahome Siti u gostima, ali su sebi dozvolili da ispuste prednost od čak 19 poena, koliko su imali tokom treće četvrtine, a na kraju su domaćini slavili sa 112:108.

FOTO TANJUG/AP

Nemanja Bjelica je bio odličan, za 34 minuta igre ubacio je 18 poena uz šut 3/3 za dva i 4/6 za tri, a pored toga je imao devet skokova i dvije asistencije.

Bogdan Bogdanović nije bio šuterski raspoložen, pogodio je tri od pet pokušaja za dva, te dva od devet šuteva za tri, pa je susret završio sa 11 poena, po četiri skoka i asistencije, te jednom ukradenom i dvije izgubljene lopte.

A jednu od te dvije greške napravio je na 45 sekundi prije kraja kod rezultata 109:104 sa Tandere. Ipak, nije Bogdan bio tragičar, već Badi Hild koji je u završnici promašio dvije trojke.

Najefikasniji u redovima Sakramenta bio je Harison barns sa 21, a kod Oklahome Danilo Galinari je postigao 20 poena.