ŠARLOT SE NE ŠALI Hornetsi slavili protiv Netsa u Bruklinu (VIDEO)

Ekipa Bruklina doživjela je poraz na premijeri pred svojim navijačima, drugi u ovoj sezoni.

Bolji od Netsa kao gosti bili su Šarlot Hornetsi sa 111:95, a obo im je treća pobjeda u isto toliko utakmica.

Gostujući košarkaši su igrali odlično u odbrani protiv jedne od najboljih napadačkih ekipa NBA lige, a pored toga izveli niz sjajnih akcija i poteza poput ovog zakucavanja.

U pobjedničkom timu najbolji je bio Majls Bridžis sa 32 poena i devet skokova, Lamelo Bol je dodao 18, Išmael Smit 15, a Kodi Martin 12 poena.

Domaćinima nije pomoglo 38 poena Kevina Durenta koji je bio usamljen, a iako je ubacio 15 poena Džejms Harden je odigrao dosta loše, posebno u posljednjoj četvrtini.

Popularni “Brada” je u trenucima kada se lomio rezultat za manje od pola minuta dva puta napravio faul u napadu i omogućio protivničkoj ekipi da poveća razliku.