SAŠA ILIĆ U SUZAMA PROSLAVIO POSLJEDNJI TROFEJ Igrao pet minuta i podigao pehar

Fudbaleri Partizana osvojili su četvrti uzastopni trofej u Kupu Srbije pobjedom nad vječitim rivalom Crvenom zvezdom rezultatom 1:0.

Jedini gol za crno-bijele na stadionu “Rajko Mitić” postigao je Bojan Ostojić u 14. minutu poslije centaršuta Danila Pantića i velike greške Zvezdinog golmana Milana Borjana.

Ovo je 16. trofej za Partizan u Kupu i najljepši mogući oproštaj za legendarnog kapitena Sašu Ilića, koji je odigrao posljednjih pet minuta, a potom podigao trofej. Suze nije mogao da zaustavi. Čim je (inače odlični) sudija Novak Simović odsvirao kraj Saleta su oborile emocije.

Poslije meča, Saša Ilić kapiten i legenda tima zahvalio se saigračima

Ljepši završetak fudbalske karijere nisam mogao da poželim. Hvala saigračima što su me poslali u penziju sa pobjedom nad Zvezdom i osvojenim Kupom – rekao je Ilić.