SERIJA SJAJNIH REZULTATA Borac srušio lidera u Boriku

Rukometaši Borac M:tela nastavili su seriju sjajnih rezultata. Oni su u derbiju kola savladali Bosnu iz Visokog 28:23 i tako su došli do četvrte uzastopne pobjede.

Banjalučani su otpor rivala slomili u drugom dijelu kad su stekli veliku prednost. Na poluvremenu je bio gol prednost 14:13, ali su u nastavku domaći odigrali puno bolje u odbrani.

Zaustavili su nalete gostiju i došli do značajnih bodova pa sad imaju 22 i meč manje. Inače na startu utakmice crveni karton je zaradio Srđan Savić.

Borac je tako srušio dosadašnjeg lidera, a najefikasniji u pobjedničkom timu su bili Milan Dakić i Bojan Rađenović sa po 8 golova s tim da je krilni igrač dva dao iz sedmeraca.

Kod gostiju Nedžad Imamgić je imao 5 golova.

Banjalučani jesenju polusezonu završavaju zaostalom utakmicom protiv Maglaja u subotu.