SIGURNI NA STARTU PRIPREMA Partizan savladao Tikveš

Fudbaleri Partizana pobijedili su nakon preokreta makedonski Tikveš 2:1, u prvom pripremnom meču u Antaliji.

Beogradski tim je samo tri minuta kasnije poravnao rezultat. Menig je sjajno probio po desnoj strani, obišao i golmana i centrirao, a Miloš Jojić zatresao nebranjenu mrežu.

Crno-bijeli su nešto sporije počeli utakmicu, primili gol, ali su se brzo konsolidovali i za samo desetak minuta okrenuli rezultat u svoju korist.

Tikveš je poveo golom u 25. minutu iz penala, kada je Ivanovski realizovao najstrožu kaznu nakon igranja rukom štopera Partizana.

Već u 36. minutu Partizan je poveo. Pantić je dodao Rikardu, koji je sa leve strane iskosa šutirao precizno u dalji ugao golmana Dinovskog.

U drugom poluvremenu Aleksandar Stanojević je izmijenio sve igrače iz startne postave, osim golmana Lukača i defanzivca Vujačić, prenosi B92.