IMPRESIVNA IGOKEA Oboreni rekordi protiv Vogošće, sjajan učinak Nikolića

Košarkaši Igokee su u posljednjem meču ove godine deklasirali posljednjeplasiranu Vogošću u prvenstvu BiH. Tim iz Aleksandrovca je slavio sa 141:77.

FOTO KK IGOKEA

O tome da ovo nije bio i pravi trening svjedoči da je Igokea na poluvremenu imala čak 72 ubačena poena, a da je zatim u trećoj četvrtini dodala još 42.Domaći igrači su u ovoj utakmici napravali nekoliko impresivnih stvari, 101 poen za 23 minuta, šut za 2 poena( 94,6% ) 53 pogođena šuta od 56, asistirali su 52 puta i razlika u indexu korisnosti 223 naprema gostujućih 48.

Na kraju ubjedljiva pobjeda za prvo mjesto.U pobjedničkom timu Đorđe Topolović je imao 30 poena, Stefan Simanić je dodao 23, a Nemanja Nikolić je ostvario” tripl-dabl” 22 poena, 12 skokova i 11 asistencija.

Džejms Kempbel je za Vogošću imao 41 poen.