SJAJAN GOL NAPADAČA TOTENHEMA Kejn pogodio SA POLA TERENA za pobjedu nad Juventusom (VIDEO)

Napadač Totenhema Hari Kejn postigao je sjajan gol u duelu sa Juventusom na Internacionalnom kupu šampiona.

On je u sudijskoj nadokandi susreta odigranog u okviru Internacionalnog kupa šampiona iz kruga na centru lobovao golmana Vojčeha Ščešnija za trijumf svog tima od 3:2, a povgodak možete pogledati na 10.05 sljedećeg snimka:

Ostala dva pogotka za engleski tim postigli su Erik Lamela u 30. i Lukaš Moura u 65. minutu, dok su strijelci za italijanskog šampiona bili Gonzalo Iguain u 56. i Kristijano Ronaldo u 60. minutu.