Sjajna igra crno-bijelih: Partizan na krilima Nanelija vodi protiv Cedevite na poluvremenu

Košarkaši Partizana imaju prednost nakon prvog poluvremena protiv ekipe Cedevita Olimpije, rezultatom 42:26 u prvom polufinalnom meču ABA lige.

Crno-bijeli su od početka nametnuli svoj ritam i prvu četvrtinu riješili u svoju korist rezultatom 18:8, a tako su nastavili i u drugoj dionici.

Sjajnu partiju igra Džejms Naneli koji je već ubacio 16 poena. U skromnoj napadačkoj igri Cedevite Zoran Dragić postigao je 7 poena.

Nema rješenja u odbrani za Nanelija ekipa Cedevite, a ono što ih je krasilo tokom cijele sezone, šut za 3 poena, sada je potpuno izostao.