SJAJNA PARTIJA JOKIĆA Centar Denvera stao nadomak tripl dabla (VIDEO)

Nikola Jokić je nastavio sa sjajnim partijama u tekućoj NBA sezoni, a Denver je kao gost savladao desetkovanu Filadelfiju sa 115:103.

Srpski as je stao nadomak tripl dabla pošto je zabilježio 15 poena, 12 asistencija i devet skokova, a na parketu je proveo nešto više od 29 minuta. Trener ga nije uvodio u igru u posljednjoj četvrtini.

Trojke nije pokušavao, za dva je šutirao 6/8, pogodio je sva tri slobodna bacanja, a imao je i atraktivne poteze poput ovog zakucavanja:

Džoker trenutno ima tripl dabl prosjek od 25,9 poena, 11,6 skokova i 10,9 asistencija po utakmici.

Efikasniji od njega u timu Nagetsa večeras je bio Gari Haris sa 21, a u poraženoj ekipi Tajris Maksi je ubacio 39 poena. Siksersi su došli bez nekoliko igrača a nisu nastupili Ben Simons, Tobajas Heris, Set Kari, Šejk Milton, Matijas Tajbul, Vensan Poire.