SJAJNI GOLOVI KEJNA Totenhem pobijedio za Junajted

Totenhem je u Londonu savladao Lester sa 3:0 i udaljio ga od plasmana u Ligu šampiona, dok je povećao svoje šanse za plasman u Ligu Evrope. Ovom trijumfu se najviše obradovala ekipa Mančester Junajteda.

FOTO RICHARD HEATHCOTE/NMC/EPA

Sve dileme su riješene već u prvom dijelu. Tim Žozea Murinja poveo je autogolom Džejmsa Džastina u šestom minutu, koji je prevario golmana Kaspera Šmajhela, skrenuvši udarac Sona u mrežu.

Zatim je na scenu stupio Hari Kejn. Prvo je udvostručio  prednost domaćih u 37. minuta, a tri minuta kasnije sjajni napadač je postigao i treći gol za Totenhem. U nastavku nije bilo golova.

Totenhem je trenutno šesti sa 58 bodova, dok Lester ima 62 na četvrtom mjestu, koliko ima i peti Mančester Junajted koji ima meč manje.