SJAJNI PULETIĆ Leotar zaustavio seriju Zrinjskog

Fudbaleri Leotara nastavili su seriju dobrih partija i osvojili su bod na domaćem terenu protiv aktuelnog šampiona Zrinjskog 1:1.

Ovo je inače prvi remi mostarskog tima u ovoj sezoni a u drugom dijelu briljirao je golman Dušan Puletić koji je zaustavio dva sjajna udarca gostiju.

Sjajni Nemanja Bilbija je nastavio svoj niz golova u 11. minuti. Nakon greške odbrane Leotara, Janković je uposlio napadača Zrinjskog koji je sjajno lobovao Puletića i doveo svoj tim u vođstvo.

Leotar je izjednačio u 40. minuti. Haris Handžić je postigao treći gol u šampionatu i topovskim udarcem iz slobodnjaka donio izjednačenje.

U nastavku se istakao Dušan Puletić koji je sjajno odbranio pokušaje Bilbije i Jankovića te je domaći tim osvojio važan bod.