SLOM U NASTAVKU Partizan došao do trijumfa

Fudbaleri Partizana savladali su TSC sa 3:1 u meču 35. Kola Super lige Srbije.

Beogradski tim je nakon nešto lošijeg prvog dijela u kojem je najbolju šansu propustio mladi Nemanja Jović u nastavku došao do velike prednosti.

Prvo je Natho bio siguran sa penala, da bi na 2:0 povisio Holender u 64. minuti. Tri minuta kasnije bilo je sve riješeno kada je Jojić dao treći gol za domaće. Do kraja su gosti uspjeli samo do počasnog gola koji je postigao Borko Duronjić.

Inače treneri timova su nekoliko puta sarađivali tokom karijere. Prvo su u sezoni 1999/2000 igrali su za crno-bijele, Krstajić posljednju sezonu pred odlazak u Njemačku, Stanojević po povratku u Humsku.

Od aprila 2010. godine do ljeta 2011. Stanojević je bio trener, a Krstajić kapiten ekipe, osvojena je titula, trofej u Kupu, a Partizan je tokom ljeta uspio da se plasira u Ligu šampiona. Na kraju sezone 2011/2012 još jednom se u Humskoj slavila titula, ali je u nju ‘ugrađeno’ samo šest mjeseci saradnje Krstajića i Stanojevića.