ŠOK U AFRICI Napadač Bajerna propušta Mundijal (VIDEO)

Reprezentativac Senegala Sadio Mane koji je napustio je teren već u 20. minutu meča između Bajerna i Verdera, neće igrati na Mundijalu.

Bavarci su u Minhenu ugostili tim iz Bremena u meču 14. kola Bundeslige, ubjedljivo su vodili na poluvremenu, ali loša vijest kako za prvaka Njemačke još više za Senegal je povreda sjajnog napadača.

Sadio Mane je morao da napusti teren već poslije 20 minuta i to samo 13 dana prije početka Svjetskog prvenstva u Kataru. Da li će to biti baksuznih 13 dana za ovog fudbalera i njegov nacionalni tim? Nažalost, samo dan kasnije ispostavilo se da neće igrati u Kataru, objavio je Lekip.

Iskusni 30-godišnji Senegalac izašao je iz igre pri rezultatu 2:1, a do kraja poluvremena Bajern je povećao prednost na 4:1.

Ostaje da se vidi koliko je ozbiljna povreda Manea, Senegal je već na udaru, pitanje je koliko će i Bajern patiti. On je ove sezone stigao u Bajern iz Liverpula. Senegal je na Svjetskom prvenstvu u grupi sa domaćinom Katarom, Ekvadorom i Holandijom. Prvi meč igra 21. novembra protiv Holandije.