ŠOK UTAKMICA NA GRBAVICI Mladost sa dva igrača manje stigla do boda protiv Željezničara

U sudijskoj nadoknadi vremena Željezničar je postigao dva gola i jedva osvojio bod protiv Mladosti u veoma uzbudljivoj utakmici na kojoj je viđeno čak osam golova.

Gosti iz Doboja kod Kaknja su od 66. minuta imali dva igrača manje, bez obzira na to uspjeli su da postignu gol za 4:2, ali je sarajevski tim na kraju uspio da dođe do remija 4:4.

Do 17. minuta bilo je 1:3 pošto su za goste pogađali Nedin Hadžić dva puta i Amer Hiroš, a za domaće Ermin Zec, da bi u 38. Marko Žulj dobio crveni karton zbog preoštrog starta.

Još više uzbuđenja desilo se u nastavku, arbitar Elvis Mujić iz Banovića je pokazao drugi žuti karton Rijadu Sadikuu.

Samo dva minuta kasnije Luka Juričić je smanjio na 2:3, ali je Enes Alić u 89. iz slobodnog udarca opet donio dva gola viška ekipi Mladosti.

Zec je u prvom minutu sudijske nadoknade postigao svoj drugi gol, da bi konačan rezultat postavio Semir Štilić iz penala nakon što je Alić igrao rukom u svom šesnaestercu.