SP U RUKOMETU Srbija KRENULA HRABRO, pa ostala BEZ SNAGE za iznenađenje protiv Francuske

Rukometaši Srbije su doživjeli očekivan poraz protiv Francuske u 2. kolu grupe A Svjetskog prvenstva – 21:32 (12:15).

Izabranici Nenada Peruničića su hrabro počeli meč sa aktuelnim šampionima, prvih 20-ak minuta je sve dobro funkcionisalo, ali je kod vođstva “Orlova” od 9:8 uslijedila serija “trikolora” 4:0, a na odmor se otišlo sa tri gola prednosti u njihovu korist.

Početak drugog poluvremena donio je novu seriju Francuza, ovog puta 7:1 i tada je postalo jasno da će poslije remija sa Rusijom srpska selekcija da doživi prvi poraz.

Najefikasniji igrač u reprezentaciji Srbije, ali i cijelom meču, bio je Radivojević sa šest golova, dok su na drugoj strani Fabregas i Remili imali po pet pogodaka.