SRBI KAPITENI Banjalučanin uspješniji od saigrača iz reprezentacije: Babić i Almerija savladali Milinković-Savića i Lacio

Dok se čeka nastavak najkvalitetnijih liga Evrope poslije završetka Svjetskog prvenstva ovih dana na programu je veliki broj prijateljskih utakmica.

A jedna takva večeras je donijela duel dva člana selekcije Srbije: Srđana Babića i Sergeja Milinković-Savića.

Centralni bek iz Banjaluka je sa španskom ekipom bio od veziste “Orlova” i Lacija, meč u Almeriji završen je trijumfom domaćina od 2:0.

Babić je na terenu propveo svih 90 minuta i odlično je odradio posao.

SMS se na terenu našao od starta drugog poluvremena kada je zamijenio Matijasa Vesina, propustio je dobru priliku u 50. minutu, ali je njegovim ulaskom igra “nebeskoplavih” dosta živnula.

I Babić i Milinković-Savić su meč završili sa kapitenskim trakama poslije izlaska Sezara de la Hoza i Ćira Imobilea.

Golove za crveno-bijele postigli su Ture u 34. i Ramazani u 46. minutu.