Stanković: Bod nagrada za borbenost

Sloga je remizirala na startu rukometnog prvenstva Bosne i Hercegovine protiv aktuelnog šampiona Izviđača 25:25

Dobojski tim je pokazao da se borbenost na kraju gotovo uvijek isplati. Ekipa trenera Danka Panića je u posljednjih 10 minuta ušla sa tri gola zaostatka (21:24) ali je velikom borbom došla do boda, a ačak je mogla i do pobjede

-Nagrađeni smo za borbenost posebno kad se pogleda kako se rezultat odvija. Izviđač je nekoliko puta imao po tri gola viška, ali je ekipa u finišu odigrala zaista dobro, postigli smo četiri i primili samo gol te došli do remija. Nismo se predavali nijednog momenta i za to smo nagrađeni bodom- poručio je Stanković.

Ipak u dobojskom timu su itekako svjesni da moraju u nastavku šampionata da poprave određene segmente u igri, kako bi rezultati bili bolji u narednim mečevima.

Imali smo previše promašenih zicera i tehničkih grešaka, nismo dobro rješavali ni igrača više i na tome moramo da radimo u narednom periodu kako bi te greške ispravljali. Mislim da je remi i najrealniji rezultat iako smo imali i šansu za potpuni preokret. Međutim nakon što smo jurili rezultatski zaostatak gotovo čitav meč na kraju moramo da bude zadovoljni i bodom iako ponavljam ostaje žal za čitavim plenom-istakao je Stanković.