STARTOVALI RUKOMETAŠI U RS Bijeljina savladala Kozaru

Rukometaši Bijeljine pobjedom protiv ORK Kozare iz Gradiške (29:26) otvorili su novu sezonu u m:tel Prvoj ligi Republike Srpske.

Bila je ovo dosta zanimljiva utakmica u kojoj je pobjednik odlučen u drugom poluvremnu, jer je poslije prvih 30 minuta igre bilo neriješeno (13:13).

U nastavku su domaći bili nešto bolji, te su na kraju stigli do prva dva boda u novoj sezoni. Dejan Latinović sa 11 pogodaka predvodio je Bijeljince do trijumfa dok je u poraženom sastavu jedan manje dao Jovan Janković.

Rezultati 1. kola m:tel Prve lige Republike Srpske za rukometaše: ORK Borac m:tel – Hercegovina 28:25, Mladost – Jedinstvo 2015 35:26, Sloga 2 – Drina 24:31, ORK Prijedor – Kozara Mlijekoprodukt 29:24, odgođeno: Višegrad – Kotor Varoš.