TENZIJE U MOSTARU Malekinušić donio remi, verbalni sukob na kraju

Puno tenzija, nervoze i na kraju podjela bodova u derbiju 6. kola Mtel Premijer lige Bosne i Hercegovine u duelu Zrinjski – Tuzla siti (1:1).

Na startu Zrinjski je izvršio pritisak i stvorio šanse preko Bilbije, koji šutira preko gola. U 15. minuti Kamenar je pogodio upravo svog saigrača.

Tuzla je povela u 32. minuti. Dofo je dodao do Džafića, koji je lobovao istrčalog Kukića.

Blizu gola bili su domaći u 69. minuti, kada Mehidić umalo postiže autogol, ali Fejzić sjajno interveniše i brani njegov udarac.

U finišu meč Malekinušić je došao do lopte i smjestio je u mrežu Tuzlaka. Nakon gola uslijedili su verbalni i umalo fizički obračuni između dvije klupe.

U zadnjim sekundama Zrinjski je imao veliku šansu, Mašić je pokušao, ali je Mehidić na kraju spasao gol.