TINEJDŽERI DONIJELI POBJEDU Partizan bolji od Novog Pazara

Fudbaleri Partizana ostvarili su novu pobjedu u okviru LingLong Superlige Srbije, čime su održali prednost na tabeli od tri boda u odnosu na vječitog rivala Crvenu zvezdu.

Četa Aleksandra Stanojevića na svom stadionu savladala je ekipu Novog Pazara rezultatom 2:0, a strijelci za Partizan bili su Marko Milovanović i Nemanja Jović.

Fenomenalno su kontrolisali igru tokom cijelog meča fudbaleri Partizana, čemu u prilog ide činjenica da gosti iz Novog Pazara nisu uputili nijedan udarac u okvir gola domaće ekipe. Ubjedljiva igra Partizana krunisana je tek u ranoj fazi drugog poluvremena, kada su dvojica tinejdžera svojim pogocima u razmaku od deset minuta, ispostaviće se, postavili konačan rezultat.

Znatno konkretnije izgledao je Partizan već početkom drugog poluvremena, a novu energiju u do tada smušene redove crno-belih donijeli su tinejdžeri Marko Milovanović i Nemanja Jović.

Prvopomenuti je načeo mrežu gostiju fenomenalnom reakcijom glavom nakon centaršuta Kvinsija Meniga svega pet minuta nakon ulaska u igru, da bi Nemanja Jović osam minuta kasnije realizovao jedanaesterac koji je iznudio Rikardo Gomeš. Sve je u tim trenucima bilo poprilično lakše za crno-bijele, pa je ostatak duela prošao u rutinskom „otaljavanju“ posla od strane Aleksandra Stanojevića i njegove ekipe.