Tošić za revanš Čukaričkom

Partizan se revanširao Čukaričkom za poraz u Kupu i slavio je u prvenstvenom duelu 2:1 te se vratio na devet bodova zaostatka za vodećom Crvenom zvezdom.

FOTO A. DIMITRIJEVIC/RAS SRBIJA

U prvom dijelu odličan tempo na obje strane, a Partizan je do prednosti došao u 18 minuti kada se u strijelce upisao Zoran Tošić.

Čukarički je do izjednačenja došao nakon greške Saše Zdjelara. Njegovu namjeru pročitao je Belaković za 1:1. Morao je Đukić da reaguje, pa je umjesto Zdjelara na teren poslao kapitena Sašu Ilića.

Ubrzo je ušao i Tavamba, a veliki problem za Partizan mogla bi da bude povreda Stojkovića. Prvi golman tima iz Humske je zbog bolova u desnoj nozi morao da ustupi mjesto Jovičiću u 73. minuti.

Partizan je do novog vođstva došao u 81. minuti. Ilić i Tavamba su dobro kombinovali i odložili loptu do Tošića koji je postigao 10. prvenstveni gol.