BILO MU JE POTREBNO 136 SEKUNDI Mesi postigao svoj najbrži gol poslije ulaska s klupe

Barselona je kao gost savladala Betis sa 3:2, a prvi gol za Katalonce, kojim je rezultat utjednačen na 1:1, postigao je Lionel Mesi u 59. minutu.

Arhentinac je u 57 minutu ušao u igru sa klupe, a mrežu protivnika zatresao je poslije 136 sekundi procvedenih na terenu i to mu je najbrži pogodak poslije ulaska kao zamjena, prenosi Opta.

Kapitenu Barselone je ovo bio 27. gol kao rezervisti i sada je na drugom mjestu liste fudbalera u španskom šampionatu na kojem je zajedno sa Oskarom de Paulom Gamerom.

Prcvi je nekadašnji fudbaler Barse Hulio Salinas sa 28 golova postignutih poslije ulaska u igru kao zamjena.