TRENER ZVIJEZDE 09 REALAN Hošić: Zadovoljan sam samo rezultatom

Fudbaleri Zvijezde 09 pobjedom su otvorili takmičenje u novoj sezoni Prve lige Republike Srpske.

Slavili su na gostovanju u Omarskoj 1:0, ali trener Dženan Hošić nije bio zadovoljan.

Trener ekipe iz Etno sela Stanišić je imao mnogo zamjerki.

-Što se tiče s utakmice mogu reći da sam zadovoljan samo rezultatom. Ušli smo nervozno gdje smo imali protivnika koji je izašao borbeno i kompletno prvo poluvrijeme igrali su agresivno i nisu nam dozvoljavali da nametnemo svoju igru koju smo uigravali tokom priprema. Svakako to ne opravdava što smo u prvom poluvremenu imali malo šansi. Omarska je u prvom poluvremu imala stativu, a i mi smo imali jednu izglednu šansu za postizanje gola. Na poluvremenu uradili smo neke korekcije, dogovorili se šta treba da uradimo i već je to u drugom poluvremenu izgledalo malo bolje. Iz prekida u 69’ minuta susreta postigli smo pogodak i riješili utakmicu. Ekipa Omorske je nakon primljenog kola pritiskala ali nisu imali priliku za postizanje pogotka. Ovu utakmicu trebamo što prije zaboraviti. Svakako slijedi analiza i mi se od ovog trenutka okrećemo narednom protivniku – rekao je šef stručnog štaba Zvijezde 09.